Hasta Yatakları

Hasta-Yatakları
Site of the Day: 10 Apr 2018

9     22610

PUBLIC RATING

0
Design
0
Coding
0
Creativity
0
Total

RATE THIS SITE

Design

Coding

Creativity

 

ABOUT

Hasta Yatakları

Hasta karyolası imalatçısı olarak faaliyetlerine 2002 yılında başlayan Haskar Medikal 16 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerine en iyi hasta yatağı ürünlerini sunmaya devam ediyor. Haskar Hasta Yatakları hem hasta hem de refakatçileri için en rahat kullanım ve konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Firmamızın ürün portföyünde elektrikli hasta yatakları ve ortopedik hasta yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Haskar Medikal olarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı bir hasta yatağı üzerinde iyileşme süreci geçirmeleri için en kaliteli ve en rahat ürünleri imal etmeye gayet ediyoruz. Bugün itibariyle 1800 metre kare alan üzerine kurulmuş hasta karyolası üretim tesislerimizde aylık ortalama 1000 adet hasta yatağı üretiyoruz.

FEATURES

POSTED IN

LATEST NOMINEES

Bike Time

A boutique bike store run by a cycling enthusiast couple, in Flanders, Belgium.

07/17/24
249

Bike Time by Face44  

Cosmic Dino

Cosmic Dino is an Australian animation studio known for its unique CG style and feature-length cinematic releases, including the award-winning Scarygirl (2023).

07/16/24
269

Cosmic Dino by LINK Creative  

AutoRetain

Autoretain.com is a cutting-edge platform designed to streamline and enhance the process of retaining top talent. By leveraging advanced technology and data-driven insights, Autoretain.com helps organizations identify key retention drivers, implement effective strategies, and foster a thriving workplace culture. Maximize employee satisfaction and reduce turnover with Autoretain.com’s innovative solutions tailored to your business needs.

07/15/24
365

AutoRetain by KDCI Outsourcing